Leverancier Datum KTN_org Omschrijving NL Prijs Prijs
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.00.16 Inbussleutel M3 0,68 1,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.00.92 Gele plaat 1,13 2,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.00.99 Ombouwset van hand- naar voetschakeling 66,70 147
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.03 Pakkingset 2 PK 3-versn. 1,41 3,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.17 Carterolie 325 cc 1,11 2,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.19 Mengsmeerolie 225 cc 0,79 1,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.23 Voortandwiel 1/2 x 3/16 - 10-Tands 2,68 5,9
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.24 Voortandwiel 1/2 x 3/16 - 11-Tands 2,68 5,9
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.25 Voortandwiel 1/2 x 3/16 - 12-Tands 2,68 5,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.26 Voortandwiel 1/2 x 3/16 - 13-Tands 2,68 5,9
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.27 Voortandwiel 1/2 x 3/16 - 14-Tands 2,68 5,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.28 Voortandwiel 1/2 x 3/16 - 15-Tands 2,68 5,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.29 Voortandwiel 1/2 x 3/16 - 16-Tands 2,68 5,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.30 Voortandwiel x - 12 tands 4,04 8,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.31 Voortandwiel x - 13 tands 4,04 8,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.32 Voortandwiel x - 14 tands 4,04 8,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.33 Voortandwiel x - 15 tands 4,08 9
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.34 Voortandwiel x - 16 tands 4,08 9,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.37 Instructieboekje bromfiets 1,13 2,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.38 Instructieboekje RS '73 1,13 2,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.39 Onderdelenboekje Kreidler 10,16 22,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.41 Prijzenboekje Kreidler 3,86 8,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.42 Montagehandleiding 3-,4- 5-versnellingen 7,94 17,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.45 Rubber in telescoopoog 0,66 1,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.50 Tandwiel 11 tands 10,44 23
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.56 Set lagers 24,05 53
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.67 O-ring 0,59 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.68 O-Ring 0,68 1,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.72 Set pakking 4/5 versn. o. mod. 1,82 4,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.73 Set simmerring 3-versn. 12,07 26,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.80 Set simmerringen 4 versn. 9,85 21,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.01.81 Set pakkingen RS v.a. 1973 1,82 4,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.16 Bout M6 x 55 0,39 0,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.36 Bout M6 x 80 - Zeskant - DIN 931 0,64 1,4
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.37 Bout M6 x 75 0,79 1,73
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.39 Bout M6 x 26 - Zeskant - DIN 931 0,25 0,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.41 Bout M8 x 85 - Ophangbout 0,45 1
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.43 Bout M7 x 32 0,49 1,08
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.44 Bout M6 x 75 - Zeskant- DIN 931 0,49 1,08
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.47 Bout M5 x 35 zeskant 0,27 0,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.50 Bout M6 x 35 0,27 0,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.52 Zeskantbout M6 X 32 0,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.71 Bout M8 x 20 Zeskant 0,37 0,81
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.73 Bout M8 x 100 1,09 2,4
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.75 Bout M8 x 35 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.81 Bout M10x45 0,52 1,14
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.82 Bout M10 x 100 1,04 2,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.10.83 Bout M10 x 90 0,52 1,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.11.22 Bout M6 x 12 - Zeskant - DIN 933 0,27 0,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.12.02 Bout M8 x1 x 50 0,79 1,73
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.13.00 Bout M26 x 15 3,18 7
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.13.01 Bout M10 x 1 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.16.00 Bout M6 x 30 0,79 1,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.16.11 Bout M6 x 40 - DIN 91 - met verzonken kop 0,34 0,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.16.12 Bout M6 x 35 - DIN 91 - met verzonken kop 0,34 0,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.16.16 Bout M4 x 20 0,34 0,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.16.20 Bout M6 x 45 (Lensbout - Verzonken) 0,47 1,03
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.16.51 Bout M6 x 40 - DIN 91 - met verzonken kop 0,44 0,97
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.17.37 Bout M4 x 55 0,37 0,81
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.17.68 Bout M6 x 8 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.17.79 Bout M6 x 25 Z 5 - (Cilinderbout - Inbusbout) 0,59 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.17.80 Bout M8 x 90 - Inbus 1,61 3,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.17.82 Bout M8 x 30 - Cilinderbout - Inbusbout 1,84 4,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.17.83 Bout M5 x 16 DIN 912 Inbus bout 0,29 0,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.18.51 Bout M5 x 15 0,29 0,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.18.52 Slotbout M6 x 16 0,23 0,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.19.30 Bout B4 (parker) met zeskante kop - bev. schroef 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.19.33 Parker 6.5 x 19 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.20.02 Moer M5 - Zeskantmoer 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.20.19 Moer M6 - Zeskantmoer M6 - Zelfborgend 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.20.22 Moer M8 - Moer zeskant VM8 DIN 934 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.20.24 Moer M7 0,14 0,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.20.27 Moer M10 X 1 Linkse draad - DIN 934 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.20.52 Moer M12 x 1 - uitgaande as 4V/kopp. as 0,68 1,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.21.53 Moer M8 - zelfborgend 0,66 1,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.21.54 Moer M5 - zelfborgend 0,14 0,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.22.00 Tapeind M8 x 95 1,93 4,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.26.50 Dopmoer M8x1 1,11 2,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.26.51 Dopmoer M6 zelfborgend - Dopmoer M8  0,59 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.26.54 Moer M7 J4 - Dopmoer 0,79 1,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.30.02 Ring 6.4 mm - Vulring DIN 125 - Onderlegring 0,11 0,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.30.03 Ring 8,4 mm - Onderlegring 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.30.10 Ring 6,4 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.31.06 Ring 5,3 DIN433 - Dichtring - Pakkingring 0,11 0,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.31.10 Plaat 13 - Ring 13 0,34 0,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.33.00 Vriesplaatje linker carter C6x10 DIN470 0,20 0,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.33.50 Schijf A 6,4 - DIN 9021 0,23 0,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.33.53 Ring B 8,4 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.33.54 Ring A 4.3 0,11 0,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.43.00 Veerring A10 links (krukas) - DIN 128 0,23 0,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.43.32 Veerring B5 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.43.58 Veerschijf M 8 0,11 0,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.43.63 Veerring - Veerschijf - B6 - DIN 137 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.43.66 Veerring - Veerschijf M 6 0,11 0,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.43.67 Veerring M 8 X 15 0,20 0,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.45.02 Borgveer A12 0,23 0,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.45.20 Borgring 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.46.50 Seegerring 14 x 1 achterbrugas 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.46.54 Seegerring 26 X 1.2 0,48 1,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.46.56 Seegerring 20 x 1,2 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.46.60 Seegerring 15x1 - DIN 471 0,20 0,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.46.61 Seegerring 11 X 1 0,14 0,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.46.62 Seegerring 22 x 1,2 DIN 471 0,25 0,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.46.64 Seegerring 10 x 1 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.47.50 Borgplaat 13 DIN 432 0,20 0,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.48.01 Borgring 12 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.48.03 Borgplaatje 0,45 1
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.49.00 Borgbeugel 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.50.00 Seegerring 25 x 1,2 - DIN 983 0,59 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.53.07 CilinderstiftSchakelstift 6 x 8 0,20 0,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.53.09 Ringkop schakelstift 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.53.50 stift schakelwals 0,41 0,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.55.10 Klinknagel 0,14 0,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.55.12 Kerfstift 0,09 0,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.55.13 Klinknagel 2 x 6 - Din 1476 0,09 0,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.55.14 Kerfnagel halfrond - DIN 14765 x 28 - koppelingsas 0,84 1,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.55.15 Kerfnagel 4 x 16 halfrond - DIN 1476 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.58.15 Klinknagel 6 x 12 kabelhouder 67.02.01 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.58.17 Klinknagel 2 x 8 - halfrond 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.58.51 Klinknagel 4 x 8 - verzonken 0,14 0,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.59.13 Busje met kraag 0,20 0,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.59.15 Busje met kraag 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.59.50 Spanstift 0,20 0,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.59.59 Spanstift 5 x 30 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.59.62 Spanhuls 5x16 0,34 0,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.59.63 Spanhuls 4x12 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.60.02 Kogellager 3,68 8,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.60.31 Kogellager 6004 3,97 8,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.60.33 Kogellager 6004 3,97 8,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.61.00 Kogellager 6201 2,7 5,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.61.01 Kogellager6202 2,95 6,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.61.04 Kogellager 6201 3,18 7
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.61.30 Kogellager 6302 2,99 6,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.61.31 Kogellager 6301 4,31 9,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.63.00 Kogellager BO17

Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.69.28 Kogel 6 mm 0,09 0,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.69.33 Kogel 1/4 0,09 0,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.70.01 Dichtring C12 x 16 - DIN 7603

Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.70.08 Pakkingring C6 x 10 - DIN 7603 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.70.12 Dichtring voor 00.13.00 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.70.14 Dichtring 0,27 0,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.70.15 Dichtring 12x2 (C7) 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.70.17 Dichtring A32 x 38 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.70.21 Dichtring 0,11 0,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.70.22 Dichtring blokkeerplug (dir.) 0,25 0,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.70.23 Dichtring A23 x 33 0,43 0,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.70.28 Dichtring 10 x 16 0,09 0,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.70.29 Dichtring 0,11 0,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.71.00 O-ring 19x1,5 schakelnaaf dir 0,98 2,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.76.01 Simmerring A15 x 24 x 7 1,34 2,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.76.02 Simmerring A20 x 30 x 7 1,34 2,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.76.51 Simmerring 20 x 30 x 4 1,34 2,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.76.52 keerring A14 x 20 x 5 schakelas 3 1,34 2,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.76.53 Keerring 17 x 28 x 8 duo (krukas) 2,5 5,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.76.54 Simmerring 14 x 22 x 4 - voor schakelas 1,34 2,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.80.01 Spie voor krukas 3 x 3,7 0,20 0,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.80.02 Spie 4 x 3 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.80.03 Veerring 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.80.04 Spie 5 x 6,5 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.90.07 Zuigerveer 40 x 1,5 4,54 10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.90.08 Zuigerveer L 40 x 2 4,54 10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.93.08 Ketting x 102 schakels 12,25 27
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.96.13
20,42 45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.96.19 Buitenband 23" 31,76 70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.96.28 Binnenband 21-2 5,45 12
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 00.96.71 Buitenband 21" 20,87 46
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 01.00.14 O-ring voor bovenin voorvork poot 0,66 1,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 01.00.28 O-ring 15x1,5 schakelnaaf indir 0,57 1,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 01.00.30 Springring 0,66 1,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 01.00.33 Borgring 18 x 1,8 - DIN 471 0,52 1,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 01.10.01 Pakkingring - Dichtring blokkeerplug (indir.) 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 02.78.01 Borgveer - Seeger tandring 0,23 0,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 02.78.03 Zeskantschroef U-ring M5 x 8 0,11 0,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 03.04.02 Rubber in schokbrekeroog 1,32 2,9
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 03.04.03 Bus in telescoopoog 1,32 2,9
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 03.04.04 Chroomring boven schokbreker 37.34.96 1,88 4,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 03.04.05 Stootrubber 1,32 2,9
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 03.04.06 Dempingrubber 1,57 3,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 03.04.07 Glijbus Lang 3,72 8,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 03.04.08 Glijbus kort 1,32 2,9
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 03.04.09 Veer v. open telescoop 9,80 21,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 03.04.10 Chroomring onder schokbreker 37.34.96 1,86 4,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 03.04.11 Tussenring achterschokbreker 37.34.96 1,43 3,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 03.04.12 Borgring voor achterschokbreker 37.34.96 0,50 1,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 03.34.05 Veer voor sportschokbreker 9,8 21,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 03.85.01 Parkerplaatje BM 6,3-11427 0,29 0,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 03.95.01 Bout M6 met ring 0,34 0,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.05.00 Voorvorkolie 250 cc 5,22 11,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.05.05 Voorvorkolie 350 cm 6,56 14,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.05.26 Kroonstuk kpl. 147,48 325
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.10.79 Hevelbout 0,39 0,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.12.03 Schakelrol 1,79 3,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.12.19 Gkijstuk Magura gashandvat bromfiets 0,59 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.12.20 Kabelhouder v. oud type Magura gashendel 0,5 1,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.12.36 Huis compleet 7,15 15,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.12.38 Deksel met tegenhouder 1,95 4,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.12.51 Tussenring 0,82 1,8
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.12.62 Handvat SL 1,43 3,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.12.69 Beugel 0,54 1,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.12.98 Handvat Rechts 1,43 3,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.13 Huis voor gasdraaigreep 10,73 23,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.15 Regelbout met veerplaat 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.16 Beugel 0,79 1,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.17 Gasdraaigreep zwart LF 4,67 10,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.18 Draaihuis

Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.19 Voorremgreep 6,83 15,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.20 Glijstuk gashandvat 0,95 2,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.21 Stelschroef (M7 x 30) 0,95 2,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.23 Huis koppelingsgreep 9,28 20,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.24 Koppelingsgreep 6,78 14,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.28 Versnellingshandelhuis LF 9,76 21,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.30 Schakeldraaigreep LF 8,08 17,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.32 Ring 0,82 1,8
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.37 Hevel - Koppelingsgreep LF-LFC-RS 4,76 10,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.57 Gasdraaigreep M. huis R. 12,84 28,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.61 Gashandlehuis kaal 5,6 12,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.63 Remgreep RS - Hevel 7,17 15,8
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.64 Hevelbout 0,45 1
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.67 Koppelingsgreep Magura 2,68 5,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.72 Hevel "oud model" voor remgreep LF-LFC 2,68 5,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.77 Gasdraaigreep blokh. 4,90 10,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.80 Rem/Koppelingsgreep blokh. 7,17 15,8
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.83 Koppelingshuis blokh. 16,97 37,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.88 Gashendelhuis TS-LL 5,32 11,72
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.13.91 Gasdraaigreep TS-LL 3,40 7,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.15.19 Gasdraaigreep v. schijfrem 3,40 7,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.15.20 Remhevel voor schijfrem 6,19 13,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.15.21 .Hevelbout 0,34 0,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.15.22 Hoofdremcilinder 28,00 61,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.15.30 Deksel Remvloeistof reservoir 1,07 2,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.15.31 Balg 1,82 4
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.15.34 Dichtring 0,88 1,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.15.35 Handlehuis voor schijfrem 11,57 25,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 05.15.39 Koppelingshandlehuis TS-LL 13,23 29,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.10.33 Inbusbout met verzonken kop 0,68 1,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.11.20 Trekveer voor remschoen ,54 1,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.11.28 Dekring 0,54 1,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.11.29 Stofring - stofdeksel 0,54 1,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.11.50 Rubberring 0,84 1,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.11.54 Afstandbus 2,63 5,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.11.66 Contramoer - Moer voor remdeksel 0,69 1,52
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.11.67 Contramoer 0,69 1,52
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.11.68 Afstandsbus 1,43 3,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.11.70 Vooras 6,22 13,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.11.71 Remhevel compleet 4,54 10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.12.04 Pakkingring - Dichtring voor remkabel 0,93 2,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.12.06 Voornaafhuls 33,74 74,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.12.07 Springring borging lager in tandwieldrager 1,11 2,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.12.14 Remschoenen kpl. 20,58 45,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.12.15 Trekveer voor remdeksel 0,59 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.12.19 Afstandsbus verv 06.15.74 4,08 9
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.12.21 Dekring 0,54 1,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.12.22 Pakking - Dichtring 0,54 1,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.12.24 Remankerplaat kpl. 53,32 117,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.12.26 Remsleutel 4,08 9
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.12.29 Afstandshuls 1,47 3,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.12.31 Remankerplaat 150 mm 17,20 37,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.12.32 Stel remsegmenten 150 mm Campagnolo 16,02 35,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.12.36 Trekveer 0,57 1,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.12.39 Remsleutel 8,15 17,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.57 Naafhuls voor 120mm 46,46 109
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.58 Remankerplaat voor kaal 120 mm 18,72 41,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.59 Remankerplaat kpl voor 120mm 31,29 68,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.60 Remhevel v. 120 mm 4,33 9,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.61 Remschoenen 120mm "Leleu" economy 5,56 12,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.62 Borgring 1,82 4
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.63 Afstandshuls voorwielas spaak/WE 1,29 2,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.65 Remsleutel voor 120 mm 1,29 2,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.67 Moer SW17 voor remhevel smal 1,23 2,7
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.68 Ring 0.6 mm - onderlegring remsleutel 0,66 1,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.69 Trekveer 0,66 1,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.70 Ring 2 0,54 1,19
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.71 Kartelring 20x10 2x2 0,66 1,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.72 Naafhuls achter 120 mm 72,15 159
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.73 As voor tandwielhouder - Holle as 8,12 17,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.75 Moer voor holle as SW 21 01,13 2,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.76 Afstandsbus 1,86 4,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.77 Ring (5 rubbers) 8,01 17,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.78 Remankerplaat kaal 120mm 18,45 40,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.79 Voornaafhuls cpl 160 mm L L 69,52 153,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.80 Remankerplaat kaal 160mm 15,97 35,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.81 Remankerplaat 160 mm 40,57 89,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.82 Remschoenen voor 160 mm naaf Leleu 8,85 19,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.84 Remsleutel v. 160 mm 7,44 16,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.86 Remhevelveer - Remschoenveer - trekveer 0,95 2,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.87 Remhevel v. 160 mm 4,52 9,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.88 Plaatje - Ring 2 mm 0,59 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.93 Naafhuls achter 160 mm 80,27 176,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.94 Remankerplaat kaal LeLeu 16,34 36
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.96 Remankerplaat kpl A 120 mm 32,54 71,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.15.97 Remankerplaat kpl. LeLeu 40,66 89,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.16.01 Remhevel compleet achter TS LeLeu 2,40 5,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.16.02 Onderlegring 0,6 mm 0,59 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.16.09 Velg aluminium 34,03 75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.17.01 Remblokset schijfrem "Tokico". 31,54 69,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.17.03 Reparatieset kompleet 30,54 67,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.17.04 Set rubberringen hydrauliek 8,39 18,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.17.05 Stofkap ontluchting voor Tokico schijfrem 0,57 1,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.17.06 Ontluchtingsschroef 1,93 4,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.17.07 Rubberen lager Remzadel Tokico 2,11 4,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.17.08 Borgring 2,54 5,6
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 06.17.09 Remklauwhouder 26,68 58,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.11.01 Tankdop 2,31 5,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.11.09
2,11 4,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.02 Luchtfilterelement 2,04 4,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.03 Mengkamerdeksel 1,41 3,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.04 Gasschuif no. 8 1,82 4,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.05 Vlotterkamer 1,50 3,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.07 Schroefbout 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.08 Klembout 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.09 Moer M6 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.10 Sproeier 50-80 1,54 3,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.11 Naaldsproeier 2.15 - 2.17 1,36 3,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.12 Sproeiernaald no. 2 0,45 1,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.14 Stelbout 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.15 Nippel 0,59 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.16 Stift 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.17 Drukstift v. choke 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.18 Slot 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.20 Startschuif - Chokeplaat 10-12 mm 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.21 Zeef 0,41 0,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.22 Drukveer luchtstelschroef 12 mm 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.23 Gasschuifveer 12mm 0,23 0,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.24 Klemveer 0,59 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.25 Dichtring - Pakkingring 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.27 Pakking 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.28 Vlotterpen Vlotterdrukstift 10 t/m 16 mm 0,95 2,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.29 Splitpen 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.31 Veer 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.32 Dichtring 0,41 0,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.34 Ringvlotter 1,59 3,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.36 Mengkamerdeksel 1,59 3,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.37 Gasschuif Nr. 10 1,54 3,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.39 Klembout - schroef 12 t/m 17mm 0,45 1,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.40 Stelbout - Bout Stationair schroef 17mm 0,23 0,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.41 Sproeier 62-96 0,73 1,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.42 Naaldsproeier 2.20 - 2.21 1,50 3,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.43 Gasnaald 40 0,50 1,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.44 Vlotternaald 1o t/m 16mm 0,91 2,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.45 Stelbout - Kabelstelschroef 12 t/m 17mm 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.15.46 Drukstift - Chokepen 10 t/m 18mm 0,23 0,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.16.44 Klemring 20 mm carburateur 0,73 1,6
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.16.45 Klembout 0,18 0,4
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.16.47 Vlotterkamer 20 mm 3,09 6,8
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.16.48 Pakking 20 mm carb. 0,45 1
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.16.49 Bout 20 mm carb. 0,18 0,4
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.16.50 Veerring 20 mm carb. 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.16.53 Stelschr. 20 mm carb. 0,32 0,7
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.16.54 Schuif kpl. 20 mm carb 7,35 16,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.16.57 Veer 20 mm carb. 0,23 0,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.16.58 Chokeschuif 20mm 0,36 0,8
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.16.59 Deksel kpl. 20 mm carb. 3,9 8,6
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.16.60 Drukstift 20 mm carb. 0,86 1,9
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 07.16.61 Klembeugel 20 mm. 1,04 2,3
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.10.02 Duplolamp 6V 15/15W - Dikke fitting 2,04 4,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.11.04 Beru bougie 1,59 3,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.11.64 Lamp 2,50 5,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.13.80 Grondplaat kaal 8,94 19,7
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.15.14 Achterlichtlamp 6v 5 W 0,73 1,6
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.15.15 Stoplichtlampje 6v 5 W. 0,84 1,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.15.20 Koplamprand 130 mm 1964 t/m 1966 CEV 7,71 17
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.15.23 Inzet compleet 130 mm 1964 t/m 1966 16,43 36
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.15.31 Lamphuis kaal 130 mm 10,53 23,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.15.80 Achterlichtglas 4,17 9,2
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.16.03 Remlichtspoel 65-68 6,44 14,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.16.06 Ontstekingsspoel 8,94 19,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.16.21 Grondplaat kpl. bromfiets 61,89 136,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.16.22 Vliegwiel met schoepenrad 133,86 295
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.16.33 Kondensator 2,40 5,3
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.16.60 Ontstekingsspoel RS 11,23 24,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.16.61 Lichtspoel RS 9,87 21,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.16.62 Spoel RS 6,81 15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.16.63 Spoel RS 6,47 14,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.16.69 Kontaktset RS 4,42 9,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.16.83 Onderbrekernok 6,74 14,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.16.88 Vliegwiel 4-versn. 67,61 149
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.04 Glasring met schroef Chroom D=155 mm 15,22 33,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.15 Bevestigingsveer voor fitting 0,50 1,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.16 Lampfitting 5,26 11,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.19 Bevestigingsveer 0,59 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.20 Lampfitting 6,31 13,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.28 Lamprand bromfiets 68 13,95 30,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.29 Lampglas bromfiets 68 5,90 13
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.31 Bevestigingsveer lampglas 0,48 1,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.34 Fitting RS 25-35 W 9,12 20,1
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.37 Achterlichtlamp RS 6v 15-5 3,61 7,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.39 Koplamp inzet 17,20 37,9
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.41 Lamphuis boven Chroom 10,98 24,2
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.43 Lichtschakelaar 1,47 3,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.54 Duplolamp RS G 35-35 W 8,17 18
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.60 Cockpitlamp 6v 0,6 W 1,09 2,4
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.62 Lamprand RS 74 13,93 30,7
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.72 Clignateurlampje 6v 21W 1,13 2,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.17.74 Zekering 8 Amp. 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.18.08 Lamprand met lip Bromfiets 77 7,49 16,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.18.10 Bevestigingsveer voor fitting 0,91 2
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.18.12 Reflector glas bromfiets 77 8,55 18,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.18.13 Fitting bromfiets 77 4,54 10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.18.18 Bevestigingsveer voor lampglas 0,18 0,4
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.19.02 Vliegwiel RS 73 89,85 198
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.19.03 Ankerplaat RS 73 kpl 148,61 327,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.19.05 Generatorspoel RS 74 25,87 57
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.19.06 Lichtspoel RS 73 9,98 22
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.19.07 Achterlicht - Toerentellerspoel 9,98 22
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.19.08 Remlichtspoel RS 73 9,98 22
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 08.19.21 Grondplaat kaal 77,87 171,6
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.03.04 Clignateurglas Ulo 4,31 9,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.12.07 Slotsleutel 1,59 3,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.12.20 Sleutel v. accubak 2,72 6
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.21.04 Tellerklok 80 km 64-66 13,61 30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.21.12 Tellerklok 120 km 17,24 38
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.30.06 Vliegwieltrekker 3,4 7,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.30.11 Monteerhuls 3,4 7,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.30.28 Krukaslagertrekker 20,87 46
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.30.30 Blokkeerhout 1,02 2,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.30.31 Blokkeerhaak voor koppeling 6,81 15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.30.32 Kettingwiel tegenhouder 4,76 10,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.30.34 Monteerhuls 3,4 7,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.30.35 Monteerhuls 3,4 7,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.30.38 Meetklokhouder 9,08 20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.30.53 Vliegwieltegenhouder 8,62 19
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 09.30.56 Stroboscoop 59,99 130
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 1.00.10.60 Bout M7 x 5 0,43 0,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 1.00.11.55 Bout M8 x 25 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 1.00.11.56 Bout M8 x 15 Chroomkop 0,82 1,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 1.00.21.55 Moer M4 zelfborgend 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 1.01.19.60 Aftapplug M12 x 15 1,18 2,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 1.05.05.00 Voorvorkolie 1 ltr 14,97 33,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 1.08.17.72 Clignateurlampje 1,09 2,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 1.15.00.40 Motorblok 5 versn. kaal 437,44 964,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 1.15.07.18 Krukastandwiel 31.7 32,97 72,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 1.15.07.90 Koppelingstandwiel cpl 100,28 221,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 1.15.51.02 O-ring 1,18 2,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 1.15.66.91 Hulpas RS hevelschakeling 114,35 252,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 1.57.05.25 Klemhuls 3,27 7,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 1.77.72.99 Tank Antrazit v.a. 66 34,03 75,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 1.77.76.99 Tank Antrzit 34,03 75,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 10.52.02 Bougiedop 6,92 15,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102400000 Frame MotorCross 698,81 1540
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102400001 Achtervork MotorCross 132,96 293,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102400002 Voetrempedaal kpl. MotorCross 17,47 38,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102500000 Remstang achter kpl MotorCross 6,358 14,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102500001 Voorwiel kpl m. band 2.75x21 MotorCross 186,95 412,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102500002 Achterwiel kpl m. band MotorCross 211,00 465,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102600000 Voorvork kpl Ceriani MotorCross 299,49 660,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102600001 Schokbreker Koni MotorCross 79,41 175,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102600002 Koppelingshevel MotorCross 13,16 29,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102600003 Handremhevel MotorCross 13,16 29,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102600004 Gashandel 90 graden MotorCross 24,96 55,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102600005 FR. Deksel luchtfilter kpl MotorCross 20,87 46,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102600007 Spatbord achter MotorCross 27,23 60,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102600008 Luchtfilterkast voor MotorCross 21,33 47,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102600009 Startnummerschild kpl voor MotorCross 18,15 40,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102600010 Zitbank kpl MotorCross 90,75 200,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102600013 Kettingspanrol MotorCross 4,20 9,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102600015 Voorspatbord kpl MotorCross 30,86 68,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102600017 Zijstuk Rechts kpl MotorCross 19,97 44,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102600018 Zijstuks Links kpl MotorCross 19,97 44,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102600020 Tank kpl MotorCross 158,82 350,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102607106 Stuur MotorCross 20,87 46,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102608112 Luchtfilter MotorCross 10,55 23,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102609102 Koppelingskabel MotorCross 6,35 14,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 102609104 Remkabel MotorCross 6,58 14,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 11.00.10 Borgveer voor stofdeksel 14 12 04 0,68 1,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 11.00.19 Aftapplug 0,93 2,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 11.00.25 Vulring 0,1 mm - hoofdas/hulpas 15 x 21 x 0,1 0,32 0,7
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 11.00.32 Vulring 0,3 mm - hoofdas/hulpas 15 x 21 x 0,3 0,5 1,1
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 11.00.33 Vulring 0,5 mm - hoofdas/hulpas 15 x 21x 0,5 - 14 DIN470 0,5 1,1
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 11.07.09 Veerhuls 0,5 1,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 13.06.15 Vulring buitenrondsel koppeling 0,41 0,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 13.29.01 Naaf voor terugtraprem 4,88 10,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 13.29.03 Ring - Afdekplaat voor terugtraprem eitank 1,88 4,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 13.29.05 Drukveer - voor terugtraprem eitank 0,20 0,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 13.29.90 Pal voor terugtraprem eitank (met stift) 2,95 6,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 14.09.06 Ring 0,59 1,3
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 14.12.04 Stofdeksel 2,09 4,6
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.00.14 Motor compleet met voetschakeling ontsteking en carburateur 1/12/237 632,94 1375
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.00.40 Motorblok 5 versn hevelschak. 726,04 1600
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.01.02 slijtbus " 1,32 2,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.01.03 Bus - Lagerbus trapas 1,95 4,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.01.11 Pashuis carters 1 2,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.01.12 Asje voor koppelingshefboom t/m type 1963 0,95 2,1
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.01.14 Vulstuk 1,13 2,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.01.25 Veerhouder 1,13 2,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.01.26 Drukveer voor handschakeling 0,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.01.30 Schakelhevel 3,61 7,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.01.31 Afstandsbus 1,07 2,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.01.38 Bus verv 15 21 03 1,93 4,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.01.82 Schakelas 6,81 15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.01.92 Schakelas 4,47 9,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.01.97 Koppelingshevel, voor alle Kreidler Florett motoren 1,91 4,2
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.02.02 Bougiedop 6,87 15,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.02.05 Afdekkap 1,11 2,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.02.10 Doorvoerrubber bedrading 0,71 1,57
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.02.17 Beschermkap 0,82 1,8
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.02.86 Bobine 109,81 242
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.02.95 Bevestigingsbeugel Thyristor o.m. 5,49 12,1
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.03.02 Inlaatpakking 0,25 0,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.03.04 Cilinder Voetpakking 4,2 pk t.m. type 1964 0,25 0,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.03.05 Koppakking 0,34 0,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.03.06 Cilinderkop 15,43 34
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.03.16 Uitlaatbocht RS Flens 19,13 42,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.03.19 Uitlaatbocht bromfiets 13,89 30,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.03.32 Uitlaatbocht RM Flens 14,54 32,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.03.79 Demper GP Cross Chr. 53,77 118,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.03.82 Demper Cross RS Zwart 65,48 144,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.04.02 Koelkap 25,98 57,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.04.12 Schoepenrad 14,41 31,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.04.15 Rubberring motorbeplating links 1,86 4,1
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.04.17 Tule - Rubber dopje ,32 ,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.04.20 Rooster motorscherm geforceerde koeling 1,95 4,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.04.35 Motorscherm Links RS Mustang 15,68 34,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.04.36 Motorscherm Rechts RS Mustang 15,07 33,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.04.37 Motorscherm Rechts Cross 15,07 33,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.04.38 Motorscherm Links Cross 15,68 34,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.04.39 Afstandsstuk voor het motorscherm linkse kant, 41mm lang M6
2,61 5,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.05.02 Zuigerpenbus - Type 1966 3,99 8,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.05.07 Vulring 0,1 mm 0,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.05.08 Vulring 0,2 mm 0,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.05.09 Vulring 0,15 mm 0,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.04 Hoofdas 26,27 57,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.06 Tandwiel 47 tands 33,76 74,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.08 Cilinderstift 30 1,09 2,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.09 Vulring 0,1 mm 0,23 0,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.11 Drukstift lang 2,68 5,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.12 Vulring 0,23 0,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.13 Vulring 0.3 mm 0,23 0,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.15 Vulring 0,23 0,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.16 Schakelwals 5v Hevelsch. K. 39,25 86,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.19 Nagel 0,82 1,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.23 Hevel V. schakelnaaf 1,07 2,36
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.24 Trekveer 0,43 0,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.25 Schakelveer 0,54 1,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.26 Exentrische bout 4,36 9,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.27 Dichtring 0,13 0,28
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.28 Huls 0,93 2,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.29 Blokkeerplug 3,56 7,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.30 Ring 0,29 0,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.32 Ring 0,25 0,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.33 Ring 0,45 1
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.39 Schakelpedaal rubber origineel 0,79 1,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.40 Schakelpedaal 4v 12,48 27,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.84 Schakelvork kpl.
26,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.90 Tussenas kpl. 60,81 134
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.91 Schakeltandwiel kpl. 32,76 72,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.93 Tandwiel kpl. 34 tands 25,98 57,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.95 Schakelnaaf 4v - 5v 27 59,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.06.96 Schakelwals kpl. 5v Hevelschak. 78,96 174
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.03 Bus 13,50 29,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.07 Dekplaat 4,81 10,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.08 Drukplaat 1,84 4,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.11 Schotelveer

Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.12 Drukstit kort 1,13 2,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.13 Borgplaat koppeling 0,59 1,3
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.15 Opvulring 0,5 mm 0,23 0,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.16 Opvulring 1,5 mm 0,23 0,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.17 Ring - afstandsring binnenr. kopp. 0,54 1,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.18 Krukastandwiel 32,1 32,97 72,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.19 Afstandring Kruktap ,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.21 Ring - Afstandsring (kartel) voor koppeling 0,45 1
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.24 Koppelingsplaat 3,38 7,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.90 Koppelingstandwiel kpl. 98,01 216
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.93 Koppelingsnaaf 14,23 31,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.07.99 Koppelingsnaar RS 14,95 32,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.08.01 Crank spie BSA - crankspie 9,5 mm 1,18 2,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.08.03 Aanloopring 0,91 2
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.08.08 Crank links 19,51 43
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.08.10 Blokkeerstift 2,04 4,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.08.11 Nylon tussenstuk 0,86 1,9
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.08.12 Beugel 0,64 1,4
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.08.93 Crank Rechts verstelbaar voor Klapsteun 29,36 64,7
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.08.94 Klapsteun Re. 2,84 6,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.08.95 Klapsteun Li. 3,06 6,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.08.96 Crank Verstelbaar 25,89 57,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.08.98 Kickstartertandwiel 10,37 22,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.08.99 Kickstarteras RS 24,19 53,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.10.02 Pakking deksel 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.10.07 Koppelinsveer 1 2,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.10.15 Elleboog 1,59 3,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.10.20 Aanzuigrubber 3,63 8
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.10.23 Draadring 1,13 2,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.10.41 Schakelpedaal 4 + 5 versn. 13,61 30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.10.53 Carburateur Bing 10 - 1/10/77 32,22 71
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.10.88 Carburateur 12 mm 30,63 67,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.10.93 Klemband 0,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.12.02 Isoleerplaatje 0,32 0,7
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.12.03 Beschermkapje - Regenbeschermkap - Bougiekap 0,36 0,8
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.12.80 Vliegwiel RS 67,84 149,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.12.87 Elektronenbox 82,36 181,5
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.12.93 Ontsteking compleet 3 + 4 versn. 126,6 279
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.13.03 Cilinderkop RM '76 31,65 69,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.13.05 Cilinderkoppakking aluminium 0,41 0,9
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.13.10 Aanzuigbocht 10,28 22,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.13.88 Uitlaateindstuk RS 19,85 43,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.13.90 Cilinder met zuiger 15.33.95 105,5 232,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.20.11 Afdekkapje voor 3V versnellingsas 0,84 1,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.20.15 Schakelpedaal 3-versnellingen 7,15 15,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.20.17 Vetring 1,29 2,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.20.53 Crank Links 7,67 16,9
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.20.54 Crank rechts - verstelbaar - compleet 27,07 59,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.20.56 Meenemer 2,7 5,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.20.57 Veer 0,79 1,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.20.58 Afstandsbus 0,79 1,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.20.59 Plaat 2,18 4,8
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.20.87 Schakelas voor 3 versnelling motoren 4,58 10,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.20.89 Hevelklem 8,15 17,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.20.93 Stelbout kpl. 3 versn. 8,33 18,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.21.02 Schakelas 7,44 16,4
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.21.08 Excentrische bout 7,44 16,4
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.21.09 Veer schakelmechanisme 2,75 6,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.21.10 Schakelsegment 8,76 19,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.21.11 Meenemer 7,37 16,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.21.12 Pal 0,84 1,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.21.13 Borgveer 0,34 0,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.21.14 Meenemer schakelmech. 1,43 3,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.21.16 Vulring 0,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.21.17 Vulring ,18 0,4
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.21.18 Vulring 0,18 0,4
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.21.20 Carterpakking 0,39 0,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.21.26 Drukveer t.b.v. voetschakeling 0,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.21.90 Carterhelft L 3v 41,36 91,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.21.91 Carterhelft 3v 45,65 100,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.22.09 Vliegwieldeksel 6,87 15,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.22.14 Borgplaat 0,32 0,7
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.22.96 Bobine RS 15,68 34,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.22.97 Bevestigingsbeugel Spoel RS 3,38 7,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.23.88 Uitlaatdemper 32mm Chroom RS Chroom -
Uitlaat 32 mm open met losse eind
57,27 126,2
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.28.02 Draaistuk v. trapas 6,78 14,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.28.03 Vulring v. trapas 0,59 1,3
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.28.04 Afstandsbus 0,88 1,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.28.05 Meenemer 10,78 23,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.28.07 Vulring 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.28.51 Trapas kpl. 3v voet 26,07 57,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.28.90 Trapas kpl. 3v hand 21,01 46,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.28.91 Kettingtandwiel kpl. 15,70 34,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.28.93 Aantrapketting eindl. 3/8 x 5/32 3,29 7,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.29.00 Remhefboom kpl. 14,54 32,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.33.83 Cilinderkop RS met demping 26,02 57,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.33.91 Cilinder met zuiger 3,6 pk 134,50 296,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.40.54
16,29 35,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.40.55 Schakelpedaal 4 versn. 16,29 35,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.40.98 Schakelset kpl. 4 versn. 41,97 92,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.41.91 Carterhelft rechts 4 versn. 45,38 100
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.43.01 Koppakking RS 72 0,57 1,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.43.04 Voetpakking RS 72 0,41 0,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.43.10 Aanzuigbuis 9,80 21,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.43.13 Aanzuigbuis RS 73 20 mm 10,62 23,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.43.16 Cylinderkop rijwindkoeling 23,69 52,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.43.78 Cylinder + zuiger SB gedempt 133,41 294
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.43.88 Zuiger met L-veer A-N 48,55 107
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.43.97 Cylinder met zuiger RS 69
133,41 294
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.43.99 Cylinder SB zonder zuiger 76,01 167,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.02 Tandwiel 20 tands 18,88 41,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.03 Schakeltandwiel 23-tands 34,08 75,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.04 Tandwiel 26 tands 18,67 41,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.05 Vulring 0,93 2,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.06 Afstandring 0,86 1,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.07 Borgpal 0,86 1,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.08 Schakelwals 4v kaal - indirect 41,07 90,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.09 Schakelwals hevelschak. kaal 4v 42,40 93,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.10 Hoofdas 28,13 62,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.12 Tandwiel 39 tands 29,93 65,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.15
15,45 34,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.21 Hulpas kaal 4v 43,24 95,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.31 Tandwiel 38 tands 73 35,53 78,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.45 Schakelvork midden 15,45 34,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.90 Hulpas kpl. 4v 93,11 205,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.96 Schakelvork links 15,04 33,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.97 Schakelwals hevelsch. kpl 4v 85,31 188,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.46.98 Schakelwals indirect 4v. kpl. 86,22 190,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.48.04 Afstandsbus 0,98 2,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.48.22 Schakelsegment GP 32,22 71,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.48.93 Meenemer 19,85 43,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.48.99 Trapas RM Hevelsch. 28,09 61,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.49.00 Motorblok 3 versn. 566,76 1249,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.05 Trechter 1,95 4,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.07 Bus 1,95 4,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.09 Beugel 2,25 4,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.10 Hevel 6,24 13,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.11 Bout 1,23 2,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.13 Lagerbout 6,83 15,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.14 Ring 0,79 1,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.17 Veer 0,45 1
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.18 Opvulring 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.20 Crank links 66 3,15 6,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.21
3,15 6,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.23 Excentrische bout 2,86 6,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.24 Veer 1,04 2,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.31 Voorkamer 16/17/18 mm 5,63 12,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.50 Borgplaat 0,34 0,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.55 Voetschakelpedaal 12,73 28,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.87 Hevel 15,20 33,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.92 Luchtfilterelement 2,68 5,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.50.93 Schakelset kpl. 5 versn.

Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.51.02 O-ring 0,54 1,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.51.03 Lagerbus v. carter l. 1,75 3,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.51.04 O-ring 1,11 2,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.51.09 Lagerbus v. carter r. 5v 1,59 3,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.51.11 Kopp.as 5,47 12,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.51.92 Blokkeerplug kpl. 2,47 5,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.53.90 Cylinder met zuiger 129,78 286
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.53.95 Zuiger A-N Bromfiets 32,97 72,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.56.05 Hoofdas 26,09 57,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.56.08 Stift 0,93 2,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.56.15 O-ring 0,48 1,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.56.86 Schakelwals kpl. 106,64 235
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.56.97 Schakelvork 29,61 65,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.57.04
15,16 33,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.57.07 Plaat 6,40 14,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.57.20 Veer 0,50 1,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.57.92 Koppelingsnaaf 13,98 30,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.58.06 Pal 1 2,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.58.09 Ring 0,52 1,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.58.10 Vulring 0,79 1,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.58.11 As 1,63 3,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.58.15 Ring 0,77 1,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.58.17 Opvulring 0,52 1,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.58.18 Opvulring 0,52 1,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.58.19 Ring 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.58.90 Kickstarteras kpl. 28,88 63,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.60.01 Koppelingdeksel - Zijdeksel - Pedaalstart 14,07 31
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.60.02 Tussenstuk RS 73 1,63 3,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.60.04 Koppelingsdeksel Super 13,05 28,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.60.10 Moer 0,70 1,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.60.11 Borgplaat 0,20 0,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.60.13 Kettingtandwiel - Voortandwiel 13 tands 12,34 27,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.60.31 Aanzuigrubber 18 mm 7,35 16,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.60.52 Voortandwiel RS 14 tds 11,28 24,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.60.61 Starterhevel 14,59 32,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.60.62 Pedaalrubber 0,95 2,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.60.63
48,10 106
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.60.91 Carburateur cpl 17 mm 48,10 106
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.60.93 Carburateur cpl 18 mm 48,10 106
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.60.94 Carburateur 20 mm 47,19 104
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.61.02 Carterpakking RS S.B. 0,48 1,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.61.03 Carterpakking GP 0,64 1,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.61.21 Carterhelft Li RS S.B. 39,21 86,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.61.90 Carterhelft Li 4-5v B. Sch. 44,02 97
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.61.92 Carterhelft Re RS 44,74 98,6
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.61.95 Carterhelft Re. S.B. 44,74 98,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.61.98 Carter Li. 4v Hevels. 41,84 92,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.61.99 Carter Li. 5v Hevelsch. 41,84 92,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.63.02 Inlaatpakking 5,2 pk 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.63.06 Cylinderkop - Cilinderkop 18,42 40,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.63.11 Zuigerpen - Pistonpen 14 mm - type 1966 5,90 13,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.63.12 Aanzuigbuis 5.2 9,98 22,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.63.60 Aanzuigbuis 5,2 Super 10,66 23,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.63.63 Aanzuigbuis RS 69 9,10 20,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.63.64 Voetpakking 5,2 pk 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.63.94 Cylinder met zuiger 5,8 pk 130,69 288
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.64.03 Motorscherm L RS 15,56 34,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.64.04 Motorscherm R RS 15,56 34,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.64.16 Strip 3,74 8,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.64.96 Motorscherm L geforceerd 25,75 56,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.64.99 Grondplaat 12,18 26,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.65.00 Krukas 96,20 212
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.65.02 Naaldlager voor krukas 15.65.00 5,79 12,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.65.61 Dryfstangset - Drijfstangset 45,83 101
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.65.66 Naaldlager 16x21x10 6,81 15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.06 Hoofdas 5 versn 30,18 66,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.07 Drukstrift lang 2,97 6,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.10 Schakelwals 38,23 84,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.11 Tandwiel 47 tds 29,99 66,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.13 Tandwiel 36 tds 29,02 63,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.14 Tandwiel 34 tds 43,65 96,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.18 Afstandsring hoofdas 1,72 3,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.19 Afstandsvork 5V (hulpas) 3,74 8,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.20 As v. Afstandsvork 2,68 5,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.21 Tandwiel 31,88 70,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.22 Tandwiel 40 tds 32,10 70,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.23 Tandwiel 22 tds 7,49 16,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.40 Schakelvork L. RS 9,98 22,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.44 Schakeltandwiel 33 tds 32,97 72,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.45 Schakelvork midden 14,06 30,98
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.90 Hulpas cpl 98,01 216,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.91 Hulpas 116,17 256,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.93 Tandwiel 33 tds 21,67 47,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.94 Tandwiel 32 tds 25,30 55,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.95 Schakelvork Li. cpl 15,20 33,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.96 Schakelwals cpl 83,27 183,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.97 Schakelvork Re. cpl 16,52 36,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.66.98 Tandwiel 31 tds 5v 23,30 51,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.67.03 Bus v. kopp. huis 14,41 31,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.67.04 Koppelingstussenplaat staal 2,50 5,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.67.11 Schotelveer RS 4,08 9,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.67.18 Krukastandwiel 4v. 19,33 42,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.67.91 Kopp. huis 5 vsn 52,18 115,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.67.92 Kopp. tandwiel 4-5v 58,99 130,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.68.06 Pal v. schakelsegment 1,50 3,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.68.07 Manchet GP 0,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.68.13 Blokeerplaat 1,43 3,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.68.14 Veer 0,68 1,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.68.22 Schakelsegment 28,52 62,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.68.91 K.S. Tandwiel 14,86 32,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.68.93 Meenemer 16,93 37,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.73.01 Flens 2,22 4,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 15.73.81 Cylinder + zuiger 1.8 pk - Cilinder 110,72 244,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 151806 Sleepver 0,54 1,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 152005 Ring 0,52 1,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 2.15.09.96 Uitlaat kpl Mofa 73 43,88 96,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 2.35.06.96 Standaard 12,57 27,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 2.35.09.06 Crank Links 5,99 13,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 2.65.02.11 Kettingwiel achter 10,32 22,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 21.02.03 Uitlaatklem 4,02 8,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 26.00.91 Luchtpomp 4,72 10,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 26.11.03 Bevestigingsstrip 1,72 3,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 26.11.04 Binnendemper 2 pk 3,70 8,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 26.11.92 Demper eindstuk chr. 11,71 25,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.02 Kerfnagel halfrond 3 x 8 DIN 1476 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.03 Drukveer voor 27.00.87 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.07 Frame transfer RS 0,93 2,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.09 Transfer GP 0,95 2,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.11 Transfer 4 speed 1,72 3,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.13 Sleutelkapje 0,45 1
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.15 Transfer "Super" 1,82 4,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.17 Transfer Florett 1,82 4,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.18 Frame plaatje 2,61 5,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.19 Transfer Elektonik 1,82 4,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.22 Transfer Super Star 0,25 0,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.24 Transfer voor Spoiler 3,52 7,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.25 Transfer Li. voor buddyseat 1,13 2,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.26 Transfer Re. voor buddyseat 1,13 2,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.27 Slothouder 2,50 5,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.79 Slot m. Pen 9,53 21,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.82 Stel pedalen 5,15 11,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.87 Stuurslot v.a. 73 5,67 12,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.91 Stuurslot t/m 72 (Slot Rechts) 5,67 12,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.92 Ketting 1/2x3/16 - 102 sch. 10,26 22,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.00.94 Stel pedalen 3,52 7,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.01.01 Uitlaatklem vanaf 1973 3,90 8,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.01.03 Uitlaatklem chroom 28 mm 4,20 9,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.01.92 Binnendemper - alle typen 4,20 9,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.01.93 Demper eindstuk - alle typen 14,52 32,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.02.01 Veer - Remhevel veer 0,95 2,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.02.99 Achterremkabel Super 1,88 4,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.05.01 Gummiestop - Rubber tule t/m 1965 0,68 1,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.07.98 Gereedschap set 18,56 40,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.08.03 Blinddeksel TS 2,00 4,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.08.83 Cockpit kpl. 204,20 450,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.08.96 Tellerklok cockpit 21,33 47,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.08.97 Cockpit zonder t.teller 135,22 298,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.11.02 Uitlaatbocht 3.6 pk 8,71 19,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.11.84 Demper GP 47,78 105,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.11.96 Binnendemper 6,13 13,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.15.99 Buddyseat Ivoor 65 29,61 65,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.41.93 Uitlaat cpl SL 53,32 117,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.41.94
14,88 32,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.52.91 Rempedaal 21,19 46,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.52.94 Rempedaal 14,88 32,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.52.98 Rempedaal vaste voetsteun RS 13,16 29,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.61.00 Uitlaat cpl RS 72,94 160,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.61.01 Uitlaatklem 3,54 7,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.61.03 Uitlaatklem 3,86 8,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.61.04 Uitlaatbocht 13,16 29,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.61.06 Flens 2,36 5,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.61.97 Binnendemper RS 73 5,92 13,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.73.01 Bevestigingsbeugel 4,13 9,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.77.03 Transfer Ger. kast 1,38 3,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.07 Bevestigingsklemmen 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.10 Fitting v. controlelamp 0,45 1
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.12 Controlelampje bl. 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.13 Controlelampje gr. 0,32 0,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.16 Cockpithuis 7,83 17,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.19 Dempring 1,93 4,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.20 Spanring 2,31 5,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.24 Dempingsrubber 4,04 8,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.25 Afstandsbus 1 2,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.28 Sleutelplaatje 0,93 2,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.29 Controlelamphouder 1,36 3,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.30 Cockpitsleutel 77 1,23 2,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.31 Dempring 1,93 4,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.34 Ring onder tellerkl. 1,00 2,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.36 Bevestigingsbeugel v. teller 1,70 3,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.37 Tellerhuis boven 4,40 9,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.38 Tellerhuis onder 4,40 9,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.40 Cockpitsleutel 1,23 2,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.41 Toerentellerhuis B. 4,70 10,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.42 Instr.drager RM Tour 3,63 8,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.43 Afdekplaat v cockpit 7,35 16,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.44 Cockpitglas Blauw 0,50 1,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.45 Cockpitglas Groen 0,50 1,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.46 Strip v Cockpitglas 0,77 1,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.47 Fittingplaat v. cockpit 6,24 13,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.49 Grondplaat v. cockpit 4,42 9,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.54 Afdekplaat cockpit 76 10,78 23,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.55 Adekplaat voor cockpit 1,72 3,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.56 Contactslot Bromfiets 8,28 18,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.66 Contactslot 10,10 22,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.67 Controlelamp Geel Vierkant 0,84 1,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.68 Controlelamp Geel Pijl 0,84 1,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.69 Controlelamp Blauw Vierkant 3,06 6,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.75 Controlelamp Groen Pijl 3,06 6,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.84 Instrumenthouder 10,44 23,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.86 Kontaktslot RS 74 10,10 22,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.87 Toerenteller CP 79,41 175,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.90 Telleraandrijving 73 7,83 17,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.78.96 Tellerkabel 73 3,13 6,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.84.89 Buddyseat (zonder spoiler) 54,91 121
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.87.99 Gereedschapskast 22,01 48,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.94.01 Spoiler voor buddy 27.94.89 12,25 27,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.94.02 Sierlijst voor buddyseat Links 1,68 3,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.94.03 Sierlijst voor buddyseat Rechts 1,68 3,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.94.04 Borgplaatje 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.94.52 Buddyseat 732 GP-RS 49,87 109,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.94.89 Buddyseat Welt Meister

Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.94.91 Buddyseat 76 49,87 109,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 27.94.93 Buddyseat RS 49,87 109,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 31.00.04 Voetsteunrubber 1,23 2,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 31.03.04 Ring 0,56 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.01.08 Bus 2,84 6,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.02.40 Framecup Boven 1,72 3,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.02.41 Draadring - Vorkmoer 2,22 4,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.02.42 Framecup Onder 64 3,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.02.43 Vorkring 64 1,72 3,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.04.01 Telescoopbout 3,68 8,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.06.05 Standaardveer 1,09 2,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.07.06 Afdekkap 0,82 1,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.08.01 Standaardbus t.m. 64 1,45 3,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.09.05 Slothouder 3,40 7,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.19.02 Borgring 0,41 0,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.19.87 Frame 1972 194,21 428
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.21.01 Afstandsbus 1,11 2,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.21.07 As achtervork 7,49 16,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.22.37 Aanzuigtule in frame 0,52 1,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.22.40 Lagerbus Schommelas (37.21.07) 1,13 2,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.22.45 Transfer "KREIDLER Florett" Goud - Zwart 0,50 1,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.26.05 Stand veer 67-68 0,86 1,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.29.11 Vorkring 73 1,50 3,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.29.19 Bevestigingsbeugel 0,59 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.29.70 Frame v.a.1973 224,16 494
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.34.50 Achter telescoop 28,13 62
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.34.97 Achter telescoop open veer 52,18 115,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.44.01 Afstandbus 1,13 2,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.46.50 Standaard 14,59 32,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.48.99 Onderbouw Antrazit 17,58 38,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.51.10 Onderplaat 4,65 10,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.52.42 Framecup onder 66 - 72 2,04 4,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.52.43 Vorkring 66 - 72 onder 1,75 3,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.56.99 Standaard 73 Zwart 14,59 32,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.68.50 Onderbouw 68 Antrazit 14,59 32,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.71.06 Spanband 0,98 2,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.77.02 Kettingkast Boven 10,89 24,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.77.04 kettingkast zwart gesloten onderzijde 10,89 24,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.77.05 kettingkast zwart gesloten bovenzijde 10,89 24,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.77.06 Beugel bevestiging kettingkast 1,79 3,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.77.08 Kettingkast onder Cross 7,69 16,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.77.09 Kettingkast boven Cross 10,44 23,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.77.10 Kettingkast O 10,78 23,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.81.05 Tussenstuk 3,97 8,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.81.06 Beugel voor nummerplaat 2,13 4,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.81.11 Standaardbus 1,54 3,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.81.12 Versterkingsplaat 1,47 3,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.81.13 Kabelhouder 0,54 1,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.81.15 Transfer Mustang 1,82 4,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.81.18 Kentekengrondplaat 4,06 8,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.81.20 Stelschroef 2,70 5,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.81.21 Moer 0,54 1,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.81.22 Bevestiging voor kentekenplaat 2,68 5,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.81.23 Trillingsdemper 2,77 6,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.81.97 Valbeugel 27,79 61,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.83.00 Achtervork 37,66 83,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.85.90 Achterbord 68-72 45,26 99,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.88.03 Aanslagrubber 73 0,79 1,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.88.97 Onderbouw voor klapsteun 15,47 34,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.88.98 Onderbouw GP 73 Zw. 14,59 32,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.88.99 Onderbouw RS 73 Zw. 15,88 35,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.93.00 Achtervork 51,50 113,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.95.70 Achterbord RS 46,51 102,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.95.81 Achterbord v.a. 73 45,26 99,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 37.95.97 Achterbord Cross 41,70 91,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 47.03.01 Motorscherm geforceerd Rechts 19,51 43,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 47.03.04 Afstandsstuk voor motordeksel 2,84 6,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 47.65.02 Messing bu balhoofd 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 47.73.01 Balhoofdbekleding Antrazit 5,22 11,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 47.73.05 Motorscherm Rechts Rijwindkoeling 17,13 37,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 47.73.06 Motorscherm Links Rijwindkoeling 17,13 37,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 47.73.07 Strip 89 mm RS 0,52 1,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 47.73.08 Sierstrip 344 mm 1,34 2,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 47.73.10 Afstandsstuk 2,54 5,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 47.73.13 Sierstrip 492 mm 1,72 3,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 47.73.98 Chroom sierrooster RS 4,22 9,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 47.73.99 Chroom sierrooster Bromfiets 4,22 9,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 47.75.01 Balhoofdbekleding Antrazit 5,22 11,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 47.75.03 Balhoofd bekleding 68-72 5,22 11,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 51.01.04 Onderlegstuk 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 53.26.03 Expander 1,50 3,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.01.02 Onderlegstuk 0,43 0,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.02.14 Huls hardpapier 1,11 2,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.02.31 Voorvorkveer 66 3,86 8,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.02.32 Glijbus 2,93 6,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.02.47 Rubber tule 0,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.02.56 Harmonicarubber 4,42 9,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.02.92 Silentbloc 2,63 5,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.12 Geleidingsring 0,59 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.13 Drukstang 6,97 15,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.14 Sierstuk GP 3,22 7,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.16 Aanslag 1,72 3,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.18 Afdichtplaat ,059 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.19 Veereindstuk 1,75 3,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.20 Hoofdveer 2,31 5,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.21 Hulpveer 1,29 2,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.22 Tussenstuk 1,09 2,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.23 Chroombus 8,12 17,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.25 Klemhuls 2,88 6,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.28 Voorspatbordbeugel TRS 6,69 14,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.29 Voorspatbordbeugel L. Chroom 6,69 14,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.30 Rubber onderlegplaatje 0,70 1,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.32 Vorkbekleding 68-72 R 7,90 17,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.35 Busje 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.36 Onderlegplaatje 0,18 0,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.46 Vorkbekleding 68-72 7,90 17,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.49 Dopmoer Telescoop 1,38 3,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.05.98 Kroonstuk 68-72 117,98 260
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.08 Lamphouder verchroomd 6,83 15,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.09 Ring 0,29 0,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.10 Afstandbus 5,74 12,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.11 Afsluitdop 3,13 6,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.13 Harmonica rubber vorkrubberset 4,56 10,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.14 Beschermhuls Chroom 7,83 17,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.16 Lamphaak Links 73 6,42 14,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.17 Lamphaak Rechts 73 6,42 14,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.18 Vorkbovenplaat 7,37 16,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.19 Lamphaak Links 73 Chroom 7,94 17,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.20 Lamphaak Rechts 74 Chroom 7,94 17,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.22 Simmerring 3,63 8,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.23 Lamphaak Chroom RS 160 mm Links

Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.24 Klemring onder 0,84 1,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.25 Klemring boven 0,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.28 Manchet 4,31 9,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.29 Lamphaak Chroom RS 160 mm Rechts 7,94 17,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.32 Hulpveer 1,25 2,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.37 Afstandsring 1,91 4,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.39 Slangklem 2,16 4,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.40 Beschermhuls Rechts Chroom 8,10 17,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.41 Drukklem 0,29 0,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.57 Vorkbeen Rechts 34,31 75,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.60 Remklauw kpl . 50,37 111,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.61 Onderbeen Rechts (schijfrem) 36,76 81,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.71 Voorvork 73 Sport 266,82 588,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.76 Onderbeen Links 36,76 81,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.94 Kroonstuk GP 73 158,82 350,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.06.97 Voorvork 73 Tour 266,82 588,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.02 Stuur half hoog 8,35 18,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.03 Stuurstrop verchroomd 1,43 3,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.04 Onderleg stuk 1,86 4,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.05 Moer - Zeskantmoer 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.06 Sierkap verchroomd 1,72 3,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.08 Sierdeksel 'World Champion' 4,36 9,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.09 Nagel 73 0,43 0,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.11 Stuur Mustang 27,68 61,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.14 Stuur model "M" 11,34 25,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.16 Slangeindstuk Koper 4,99 11,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.17 Holle bout koper 1,59 3,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.18 Afdichtkap 1,27 2,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.92 Remslang 14,52 32,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.94 Koppelingshandle 11,48 25,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.95 Remslang hoog stuur 13,05 28,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.96 Remslang kort voor laag stuur 13,05 28,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.97 Gashandle voor schijfrem 53,14 117,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.07.98 Gashandle RM TS 24,64 54,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.08.06 Transfer 0,39 0,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.08.07 Voorbordbeugel Staand 73 6,81 15,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.08.14 Vulplaatje 1,23 2,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.08.20 Spatbordbeugel schijfrem staand 6,81 15,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.08.21 Spatbordbeugel schijfrem liggend 6,81 15,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.08.94 Voorbordbeugel Cross 15,29 33,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.08.97 Voorbord Cross 30,09 66,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.08.98 Voorbord gelakt Bromfiets 29,95 66,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.08.99 Voorspatbord RVS model 73-83 42,09 92,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.11.03 Balhoofdmoer 2,20 4,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.14.90 Gaskabel 16 mm 0,84 1,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.15.28 Spatbordbeugel 23" 68
14,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.15.29 Spatbordbeugel 23" 68 6,47 14,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.22.00 Voorvork kpl. 64 199,66 440,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.23.05 Handvat TS LL 0,66 1,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.24.92 Koppelingskabel Florett 4,2 / 5,2 ps 2,09 4,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.32.91 Drukstang kpl '64/'66 15,27 33,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.33.94 Gashandel kpl 66 10,46 23,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.42.50 Voorspatbord Antrazit 15,56 34,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.54.90 Gaskabel 5.2 pk 0,91 2,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.61.99 Koplampplaat 1965-1966 6,83 15,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.63.96 Stuurplaat 64-65-66 13,50 29,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.65.86 Voorbord gelakt 68-72 33,69 74,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.71.99 Lamphouder 7,94 17,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.73.99 stuur 1967 13,55 29,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.74.90 Koppelingskabel 68 handschak 1,86 4,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.74.96 Voorremkabel 68 voetschakeling 2,25 4,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.74.97 Gaskabel RS 18 mm 0,88 1,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.81.15 Transfer Mustang 1,82 4,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.83.50 Versnellingshandle kpl 67 20,69 45,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.84.68 Gaskabel RMC 76 1,82 4,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.84.69 Kabel Gaskabel half hoog stuur 1,91 4,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.84.78 Gaskabel Cross 0,86 1,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.84.80 Voorremkabel GP-RS Hoog stuur 3,27 7,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.84.83 Versnellingskabel alle typen 1,70 3,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.84.84 Koppelingskabel GP-RS normaal stuur 1,68 3,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.84.85 Koppelingskabel GP-RS hoog stuur 1,72 3,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.84.87 Koppelingkabel SL 73 1,72 3,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.84.88 Voorremkabel GP-RS 73 3,22 7,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.84.91 Voorremkabel SL 73 2,65 5,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.84.92 Gaskabel RS 73 1,72 3,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.84.93 Gaskabel RS 73 H.H. stuur 1,72 3,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.84.98 Gaskabel 4v normaal stuur 0,88 1,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.84.99 Gaskabel SL 73 0,95 2,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.93.01 Stuur Chroom 68 (stokstuur) 5,90 13,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.93.04 Lamphouder 68-72 Gel. 13,25 29,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.93.08 Plaatje 0,93 2,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.93.09 Handvat Links 1,27 2,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.93.10 Dopje 0,59 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.93.11 Afdekplaatje voor lamphouder 68-72 4,22 9,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.93.57 Klembeugel 3,36 7,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.93.61 Koppelingshandel SL 73 9,82 21,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.93.62 Versnellingshandle SL 73 22,85 50,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.93.85 Blokhandle koppeling 19,40 42,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.93.86 Blokhandle gas 26,05 57,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.93.88 Gashandle RS 73 16,38 36,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.93.95 Gashandle SL 73 14,86 32,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 57.93.99 Stuurbevestigingsplaat 1967-1972 8,58 18,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 61.02.20 Ring 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.02.01 Kabelhouder 0,93 2,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.02.02 Steekas achterwiel 9,96 21,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.02.03 Steekasmoer 1,59 3,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.02.05 Borgkrans kettingwiel achter 0,68 1,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.02.97 Huls 1,86 4,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.03.01 Steekas voor 8,35 18,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.04.00 Achternaaf LL 120 mm z. tandw 118,66 261,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.04.98 Tandwieldrager - Kettingwieldrager 30,63 67,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.05.00 Voornaaf LL 120 mm kpl 100,51 221,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.14.00 Achternaaf LL 160 mm kpl. 132,05 291,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.15.00 Voornaaf LL 160 mm kpl. 118,21 260,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.22.98 Achternaafhuls 150 mm RS 36,48 80,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.23.00 Voornaaf kpl. 90,30 199,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.24.95 Gietwiel achter 7-spaaks 141,58 312,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.24.97 Afstandsbus 4,90 10,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.25.01 Ring voor telleraandrijving - Borgring 2,56 5,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.25.97 Remankerplaat kpl. voor Sterwiel 43,47 95,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.35.02 Remschijf 35,96 79,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.35.03 Sierdeksel 5,17 11,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.35.04 Steekas voor Schrijfrem 7,03 15,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.35.05 Afstandsbus 1,23 2,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.35.07 Afstandsring 0,27 0,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.43.01 Remhevelveer 1,13 2,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.45.97 Voorwiel LL 160 mm 142,03 313,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.45.99 Achterwiel LL 160 mm 129,33 285,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.46.04 Deksel voor schijfrem LL 2,72 6,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.46.98 Voorwiel voor schijfrem (met boutjes) 127,06 280,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.48.97 Achtersterwiel LL 120 mm 142,03 313
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.49.03 Inbusbout voor velg 0,36 0,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.49.04 Ring t.b.v. dopmoer 00.26.54 0,05 0,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.49.97 Voorsterwiel 120 mm Trommel LL 108,91 240,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.69.00 Achterwiel gespaakt 160 mm LL 176,79 390,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.72.00 Voorwiel 160 mm LL kpl. 140,67 310,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.78.07 Spaak 80 grd 160 mm LL 0,54 1,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.78.08 Spaak 90 grd. voor 160 mm naaf binnen LL 0,54 1,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.83.00 Voorwiel bromfiets 21" 68 120,02 264,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.84.10 Remplaatverankering achterwiel 6,47 14,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.86.00 Achterwiel compleet z. band 141,35 311,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.88.02 Achtertandwiel bromfiets 36 tands 3/16. 3,61 7,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.89.02 Velg 21" 10,66 23,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.90.02 Tandwiel Super 33 tds

Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.90.03 Spaak 85 grd 120 mm - (verdikt-36 nodig) 0,39 0,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.90.05 Spaak 95 grd 120 mm LL 0,39 0,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.94.04 Tandwiel achter Super 35 tds 1/4 5,65 12,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.94.10 Remplaat verankering 5,90 13,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.94.11 Kettingspanner Links 1,63 3,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.94.12 Kettingspanner Rechts 1,63 3,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.94.13 Ring 0,16 0,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.98.02 Velg 23 " 10,66 23,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.98.03 Remhevelveer 1,11 2,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 67.98.04 Spaak 23 " 0,39 0,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 76.11.04 Bout met tapgat 1,86 4,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.51.06 Bout met tapgat 1,50 3,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.51.90 Benzinekraan 8,24 18,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.72.07 Transfer tank 210 km 0,95 2,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.76.93 Benzinetank Oranje 90,75 200,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.76.99 Tank Chroom 136,13 300,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.81.22 Transfer Cross 1,70 3,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.81.23 Transfer tank Florett zw/wit 0,73 1,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.81.29 Transfer tank Links 1,47 3,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.81.30 Transfer LF zw/wit 0,68 1,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.81.31 Transfer RM zw/wit 0,77 1,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.81.32 Transfer RS zw/wit 0,86 1,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.81.34 Transfer RMC zw/wit 0,73 1,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.81.35 Transfer tank Rechts 1,47 3,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.81.37 Transfers kort Zwart/Wit 0,68 1,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.81.38 Transfers lang Zwart/wit 0,82 1,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.81.39 Transfer tank Links Zwart/Wit 1,47 3,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 77.81.40 Transfer tank Rechts Zwart/Wit 1,47 3,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 85.00.88 Lichtschakelaar C.E.V. RS 12,25 27,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.21.98 Kabelset stuurschakelaar 2,06 4,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.51.01 Sierdeksel voor Claxon 3,02 6,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.51.04 Tulle voor achterlichtkabel 0,39 0,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.51.17 Rubberring Claxon 2,29 5,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.51.50 Remlichtschakelaar t/m '67 4,15 9,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.51.94 Remlichtschakelaar compleet 4,13 9,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.51.95 Kabelset voor Claxon 2,99 6,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.51.96 Kabelschoen 0,20 0,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.52.99 Koplamp compleet 130 mm 1964 t/m 1966 31,85 70,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.71.18 Achterlichtkap 73 Ulo 5,56 12,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.71.52 Lichtschakelaar v.a. 67 11,23 24,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.71.82 Achterlicht compleet RS 73 8,62 19,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.71.84 Kabelboom RS 74 5,49 12,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.71.95 Massaleiding
2,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.71.97 Stuurschakelaar 13,11 28,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.71.98 Lamphuis 68 27,63 60,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.71.99 Koplampinzet Bromfiets 41,86 92,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.75.51 Stadslichtschakelaar 6,40 14,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.76.97
15,61 34,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.76.98
29,56 65,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.77.50
9,08 20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.77.51 Inbouwset 6,81 15,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.81.03 Wit achterstuk "Florett" voor achterspatbord. 2,27 5,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.81.05
0,68 1,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.81.49
11,73 25,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.81.54
4,56 10,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.81.55
1,57 3,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.81.57
12,37 27,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.81.58
16,29 35,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.81.72
13,11 28,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.81.78
11,87 26,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.81.80
17,45 38,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.81.90
3,97 8,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.81.94
7,78 17,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.81.97
12,34 27,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.81.98
12,34 27,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.81.99
5,13 11,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.83.61
20,19 44,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.83.95
10,21 22,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.84.60
19,10 42,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.84.82
11,03 24,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.84.84
10,39 22,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.84.95
15,68 34,55
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.84.97
29,65 65,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.84.98
45,31 99,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.88.81
95,25 210,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 87.88.98
117,98 260,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.02.00
56,72 125,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.02.06 Bevestigingsbeugel boven 2,59 5,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.12
0,82 1,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.13 Rubberdop voor accuplaat 0,45 1,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.17
9,98 22,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.18
15,70 34,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.22 Rubberstrip L / R voor accudeksel 0,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.25 Zijkastje Links - Deksel Links 8,85 19,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.29 Driewegstekker 1,43 3,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.30 Rubber dopje 0,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.37 Plastic schroef accudeksels 0,50 1,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.62 Clignateur chr.rond C.E.V. 8,64 19,05
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.89 Zekeringhouder 1,97 4,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.90 Kabelboom voor clignateur 7,94 17,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.92 Kabelboom voor 2,38 5,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.93 Accuplaat Links 5,45 12,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.94 Accu 6v 17,15 37,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.03.95 Kontaktslot voor accu 8,46 18,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.12.00 Beenschild 4-5 versn. 56,72 125,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.13.02 Accudeksel Rechts zonder slotgat 8,40 18,5019,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.13.07 Clignateurhouder voor 3,18 7,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.13.09 Accu droog 42,34 93,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.13.15 Glignateurhouder achter 3,18 7,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.13.26 Clignateurautomaat RS 14,61 32,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.13.27 Clignateurautomaat 10,03 22,10
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.13.28 Gelijkrichter 7,03 15,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.13.50 Clignateurlamp 5,90 13,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.13.53 Kabelboom naar accu RS 3,34 7,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.13.54 Accu droog 66,84 147,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.13.55 Grondplaat Rechts 4,70 10,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.13.59 Kabelboom naar gelijkrichter 3,15 6,95
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.13.65 Kabelboom naar clignoteur 3,34 7,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.13.80 Accuplaat Rechts 5,90 13,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.20.01 Rubber ring 0,39 0,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.21.03 Busje 1,11 2,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.21.04 Hulsje Beenschild 0,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.61.02 Beugel onder - t/m 1971 2,65 5,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.80.98 Bagagerek (v.a. 1968) 115
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.81.00 Beenschild 1968-1972 rijwind koeling 39,68 87,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.90.91 Kofferrek voor spoiler 28,59 63,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.90.94 Kofferrek RS 76 21,85 48,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.90.96 Achterbordbeugel Cross 17,77 39,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.90.97 Sierbeugel chroom (sport) ipv kofferrek 73 7,67 16,90
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.90.99 Kofferrek 73 21,85 48,15
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 97.91.99 Beugel Beenschild 7,35 16,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.01 Kreidler Lichtbak 34,03 75,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.03 Motorscherm Links SL Chroom 51,73 114,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.04 Motorscherm Rechts SL Chroom 46,56 102,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.05 Voorspatbord RVS van Veen 10,21 22,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.41 Spuitbus lak diverse kleuren 3,45 7,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.46 Lak Ivoor 1 kg 8,39 18,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.49 Lak Geel 1 kg 12,02 26,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.50 Lak Oranje 1 kg 12,02 26,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.54 Tankdop met slot 6,58 14,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.61 Ruitje voorzijde Stroomlijn 9,08 20,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.62 Steekas trommelnaaf voor 3,86 8,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.63 Steekas schijfrem voor 3,86 8,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.64 Steekas trommelnaaf achter 4,54 10,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.65 Schommelas 4,08 9,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.66 Holle as 2,27 5,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.67 Moer holle as 0,64 1,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.68 Afstandstuk 56 mm 1,47 3,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.69 Afstandstuk 63 mm 1,47 3,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.70 Afstandstuk 60 mm 1,47 3,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.72 Schijnwerper rechthoekig kpl 32,44 71,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.73 Koplamprand rechthoekig chroom 9,08 20,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.74 Inbouwunit - Glas + Reflector 13,61 30,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.75 Gashandel Zund. ZKW 22,87 50,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.76 Koppelingshandle Zund. ZKW 23,30 51,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.77 Schokbreker IMCA 12,82 28,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.78 Frame verchroomd 201,93 445,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.79 Achtertelescoop Chroom 45,38 100,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.80 Achtervork Chroom 45,38 100,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.81 Onderbouw verchroomd 22,69 50,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.82 Accudeksel Links Chroom 18,15 40,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.83 Accudeksel Rechts Chroom 18,15 40,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.84 Tellerplaat verchroomd 11,35 25,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.85 Standaard Chroom 22,69 50,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.86 Moer voor steekas 0,61 1,35
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.88 Chroom beugel v reflector 7,94 17,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.89 Zijreflector 1,11 2,45
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.90 Kofferrek voor weltmeisterbuddy kort 34,94 77,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.00.91 Spoiler buddyseat 58,08 128,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.07 Bovenruit voor stroomlijn 26,09 57,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.12 Set bevestigingsdelen stroomlijn 30,63 67,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.13 Lamphouder Chroom 68 15,88 35,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.24 Stroomlijnkap 76 combinatie 61,26 135,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.25 Achterspatbord Chroom 59,90 132,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.26 Voorspatbord 21 Chroom 34,49 76,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.27 Motorscherm Links 70 Chroom 29,04 64,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.28 Motorscherm Rechts 70 Chroom 29,04 64,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.40 Spatbordbeugel Sport Gecadm. 3,40 7,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.42 Reflector, driehoekig 1,47 3,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.49 Reflektor Rond 1,47 3,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.52 Stroomlijncombi 007 156,55 345,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.62 Gereedschapsbord 54,45 120,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.63 Buddyseat Francorchamps 39,93 88,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.64 Buddyseat Neurenberg 39,93 88,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.68 Strip om voorruitje 5,33 11,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.69 Strip voor stroomlijn per meter 1,59 3,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.70 Vliegwieldeksel Chroom 10,89 24,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.73 Montagebok Staal 43,11 95,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.74 Valbeugel vanaf 73 14,07 31,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.77 Achterlichtbeugel 5,26 11,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.82 Koplamp Chroom kpl. 24,28 53,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.83 Lamphuis Chroom 13,84 30,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.85 Rijder figuur 8,17 18,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.87 Kreidler Bouwdoos 17,02 37,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.89 Lamphaken (set) Chroom 19,63 43,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.90 Stuur Bovenplaat Chroom 16,06 35,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.91 KK Transfer Rond 0,45 1,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.93 Achterlicht groor Rond 10,44 23,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.94 Motorscherm Chroom Links Cross 29,72 65,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.95 Motorscherm Rechts Chroom Cross 29,72 65,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.01.96 Achterspatbord RVS van Veen 17,47 38,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.00 Gashandle Euro 15,88 35,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.01 Remgreep Euro 7,49 16,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.04 Valbeugel RS 14,18 31,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.12 Set bev.delen v. beenschild 22,05 48,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.13 Zijstandaard 11,21 24,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.14 Achtervork met slot 61,26 135,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.15 Koplamp Chroom 150 mm 31,31 69,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.16 Koplamp Zwart 150 mm 25,41 56,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.17 Onderdelenreiniger Driehoek 309,47 682,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.18 Onderdelenreiniger Rechthoek 328,98 725,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.19 Vat onderdelenreiniger 60 ltr 47,65 105,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.20 Vat onderdelenreiniger 200 ltr 117,98 260,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.21 Tasdrager Links 4,99 11,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.22 Tasdrager Rechts 4,99 11,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.23 Clignateur opbouw schakelaar 3,86 8,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.24 Kabelboom voor schakelaar kpl 99.02.23 1,82 4,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.25 Transfer "Van Veen" Links 0,57 1,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.26 Transfer "Van Veen" Rechts 0,57 1,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.27 Alarmset Amba 2000 90,75 200,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.28 Pen voor achtervork 21 mm 4,31 9,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.29 Zijplaat Links DC Zwart 2,27 5,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.30 Zijplaat Rechts DC Zwart 2,27 5,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.31 Buddyseat met spoiler Kr. 60/48 met koffer 49,91 110,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.34 Sportstuur 'M' model 9,08 20,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.35 Kruiskoppeling F.B. 15,88 35,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.36 Remzuiger met stang 7,49 16,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.50 Achterschokbreker White Power 68,07 150,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.51 Veer type 245-19 7,37 16,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.52 Veer type 280.18.28 13,73 30,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.53 Zijstandaard 14,36 31,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.54 Kickstarterpadaal Opklapbaar 12,02 26,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.55 Kopplelingskabel Teflon 1,91 4,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.56 Gaskabel Teflon 1,45 3,20
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.57 Voorremkabel Teflon 3,56 7,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.58 Nummerplaat 1,72 3,80
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.59 Klem voor nummerplaat voorzijde 0,57 1,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.60 Strip voor nummerplaat Links Achter 3,31 7,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.61 Strip voor nummerplaat Rechts Achter 3,31 7,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.62 Voorspatbord Luran S 10,44 23,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.63 Achterspatbord Luran S 12,71 28,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.64 Motorscherm Links Luran S 14,63 32,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.65 Motorscherm Rechts Luran S 14,63 32,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.66 Achtertandwiel 60 tands 10,66 23,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.67 Ketting geleider 4,54 10,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.68 Cylinder M. Z. Afgedr. 132,73 292,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.69 Luchtfilter Cross Speciaal 2,09 4,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.70 Carburateurhoes 2,61 5,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.71 Onderbouw met voetstuk 21,64 47,70
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.72 Set onderd. Voorv. 66,14 145,75
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.73 Buddyseat Cross F.K. 29,50 65,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.74 Freebird Aanhangwagen 345,71 761,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.75 Gasdraaigreep 306 8,28 18,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.76 Gasdraaigreep 308 8,28 18,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.77 Hevel 53/21 LS 16,79 37,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.78 Koppelingshevel 54.1 LS 16,79 37,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.79 Koppelingshandvat 308.1 1,29 2,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.80 Koppelingshandvat 306.1 1,29 2,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.81 Remhevel 21 LS 16,79 37,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.83 Onderbrekercontact 145.41 ZK 3,74 8,25
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.84 Kappen Skai 1,20 2,65
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.85 Voorvorkveer 14,97 33,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.86 Kettingrol 3,90 8,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.87 Afdichtbus 2,04 4,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.88 Klemband 1,75 3,85
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.89 Drukstang 4,5 cm verlenging 9,98 22,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.90 Moer M10 0,59 1,30
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.91 Afstandhuls 2,99 6,60
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.92 Draadbus 1,09 2,40
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.93 Nummerplaten Aluminium 4,99 11,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.95 Bumb / Rubber 2,04 4,50
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.96 Schokbrekers 11,80 26,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.98 Uitlaat 63,53 140,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.02.99 Uitlaatbocht 18,15 40,00
Kreidler - Van Veen 01-01-1980 99.09.11 Kabelboom 11,80 26,00